پایان نامه های دیجیتال

   تمامی دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه ( ارشد و دکترا )  موظف هستند در هنگام فراغت از تحصیل، یک نسخه از پایان‌نامه / رساله تحصیلی خود را در قالب  لوح فشرده و طبق ضوابط به کتابخانه مرکزی دانشگاه تحویل دهند.

در این بخش امکان دسترسی و استفاده همزمان متقاضیان به فایل الکترونیکی پایان نامه/ رساله دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید باهنر فراهم آمده است. دانشجویان و محققین دانشگاه می‌توانند به مطالعه و یادداشت برداری از فایل الکترونیکی رساله/ پایان‌نامه بپردازند و در صورت نیاز، فایل صفحاتی از پایان نامه مورد نیاز خود را (طبق ضوابط) از مسئول مربوطه درخواست نمایند.

دانشجویان و محققین سایر دانشگاهها نیز می توانند با ارائه کارت عضویت در طرح غدیر و یا به صورت عضویت یک روزه (طبق ضوابط) از امکانات این بخش استفاده نمایند.


   لازم به ذکر است با توجه به مصوبه وزارت علوم، از بهمن ماه 1396 متن کامل پایان نامه و رساله دانشجویان تمامی دانشگاهها، از طریق سامانه گنج ایرانداک به آدرس rhttps://ganj.irandoc.ac.i  قابل مشاهده و دانلود می باشد. (مشروط به این که از تاریخ دفاع پایان نامه‌ها 18 ماه و رساله‌های دکتری 30 ماه گذشته باشد.)


 ضمنا تحویل لوح فشرده پایان‌نامه / رساله تحصیلی فارغ التحصیلان مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه نیز توسط همکار این بخش انجام می شود.


بخش پایان نامه های دیجیتال در طبقه همکف. سالن اصلی کتابخانه مرکزی ( پارتیشن شیشه ای) واقع گردیده است.